a

Organigrama

a

Organigrama

Junta de govern

Presidència

GerardDueloWeb_s
Gerard Duelo Ferrer

GD Brokers Inmo

Vicepresidència

Vicenç
Vicenç Hernández Reche

Tres Habitat

JuanJoseAguilera_s
Juan José Aguilera García

Servicasa

JoanAlcayde_s
Joan Alcayde Gamissans

Gamimar Servicios Inmobiliarios

Secretaria

MontseJunyent_WEBCOAPI_color
Montserrat Junyent

Vocalies

CarlesSala_s
Carles Sala Roca
 
RAMON-RIERA-e1670934999535
Ramon Riera Torroba

Eurofincas

FrancescXavierPerramon
Francesc Xavier Perramon Serra

Finques Perramon

JoanMitjans
Joan Mitjans Cubells

Mitjans Advocats

XavierFabregat
Xavier Fabregat Salvador

Inmogat

RomeroPolanco
Miguel Ángel Romero Polanco

Fincas San Andrés

Organigrama

Equip de Gestió

Gerent

Gerard Duelo

Director de relacions col·legials i formació profesional

Juan José Aguilera

jaguilera@api.cat

Secretària de direcció i recursos humans

Marta Fontàs

mfontas@api.cat

Comptabilitat

Juan José Pujol

jpujol@api.cat

Responsable comercial

Maria Amat

mamat@api.cat

Atenció al client

Àngels Molina

amolina@api.cat

Departament jurídic

Director institucional

Carles Sala

csala@api.cat

Directora dels serveis jurídics

Montserrat Junyent

mjunyent@api.cat

Advocada

Olga Sanz

osanz@api.cat

Secretaria de l’assessoria jurídica

Cristina Romero

cromero@api.cat

Departament de comunicació

Portavoz

Carles Sala

csala@api.cat

Director API Center

Sergi Marcos

smarcos@api.cat

caCatalà